Kongre ve Sempozyum Çantası İmalatı

Kongre ve Sempozyum Çantası İmalatı
11.08.2021
106

Günümüzde artan çanta modelleri gerek moda gerek ihtiyaç dolayısı ile satış rakamları artmıştır. Bunların başında kongre-sempozyum çantaları (evrak, laptop, sunum çantası) gelmektedir. Kongre-sempozyum çantaları bulunduğunuz toplantı, iş yeri veya sunuma göre ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Tercih etmiş olduğunuz çanta sizi farklı kılabilir. İş yerinde, toplantıda veya sunumda bulundurduğunuz çanta kişi veya kişiler tarafından görünecek ve size bulundurduğunuz çantaya göre model, uyum veya kalite algısı katacaktır.

Akgül Çanta bünyesinde çanta ve çantaya dair tüm yan ürünleri toptan üretiyoruz. Kendi tasarımınızın prototipini ve toptan üretimini gerçekleştirme imkanı sağlıyoruz. Örnek aldığınız bir çantanın model, tasarım, kumaş, renk değişimini gerçekleştirebilir; baskılı veya baskısız olarak üretim yapabiliriz. Evrak ve sempozyum çantası bakımından Woys Bags adına laptop çantası üretimi yapmaktayız. Bunun dışında yurtdışı, büyük firmalar ve belediyeler için ürettiğimiz birçok laptop çantası, evrak taşıma çantası bulunmaktadır.

Evrak, laptop çantası modellerini kendiniz tasarlayabilir veya olan model üzerinden yola çıkılarak yeni bir çanta üretimi gerçekleştirebilirsiniz.

Woys Bags bazı kongre-sempozyum çantaları için tıklayınız.

Sizde firmanız için toptan (promosyon) evrak, laptop çantası üretimi için aşağıda vermiş olduğumuz numaradan avantajlı, uygun teklifler alabilirsiniz.

Hızlı Fiyat Teklifi Almak İçin WhatsaApp :  +90 543 695 11 31

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Akgül Çanta
Akgül Çanta
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?