Özel Tasarım Toptan Çanta İmalatı

Özel Tasarım Toptan Çanta İmalatı
06.08.2021
94

Günümüzde farklı çanta modellerinin satışı sıradan çanta modellerine oranla daha artmış durumda. Böylelikle üreticiler ve firmalar farklı tasarım ürün modellerini, sıradan klasik tasarım ürün modellerine göre daha az satış yaparak daha fazla kar edebiliyor. Klasik ihtiyaç çantaları e-ticarette çok düşük kar ile kendine yer bulabiliyor. Özel tasarım veya daha önce kullanılmamış renk ve fikirlere ait çantalar yüksek kar marjı ile satış yapabilmekte. Sizde kendi özel veya normal bir çanta tasarımını özgünleştirerek piyasaya sürebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken özgün ürün tasarlamak ve bizimle iletişime geçmek.

Akgül Çanta bünyesinde çanta ve çantaya dair tüm yan ürünleri toptan üretiyoruz. Kendi tasarımınızın prototipini ve toptan üretimini gerçekleştirme imkanı sağlıyoruz. Örnek aldığınız bir çantanın model, tasarım, kumaş, renk değişimini gerçekleştirebilir; baskılı veya baskısız olarak üretim yapabiliriz.

Promosyon sırt çantası, bez çanta, el çantası, plaj çantası, laptop çantası, kongre ve sempozyum çantası, bel çantası. makyaj çantası, kurye çantası, postacı çantası ve nargile taşıma çantası. Belirtmiş olduğumuz çeşitli promosyon çantalarını baskılı-baskısız isteğinize göre toptan üremini gerçekleştirmekteyiz. Logonuz ile birlikte yeni tasarım fikirleriniz dahilinde özgün bir ürün üretmiş olacağız. Ortaya çıkacak ürün modelinin prototipini ortaya çıkarıp üretime başlayabiliriz.

Akgün Çanta olarak yurtiçi ve yurtdışı birçok toptan çanta satışımız devam etmektedir.

Avantajlı fiyatlarla toptan çanta üretmek. Fiyat teklifi almak için bize iletişim sayfamızdan, online chat üzerinden ve whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz:

Hızlı Fiyat Teklifi Almak İçin WhatsaApp :  +90 543 695 11 31

Ziyaretçi Yorumları (1)

    Whatsapp
    Akgül Çanta
    Akgül Çanta
    Merhaba ?
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?