Promosyon Makyaj Çantası

Promosyon Makyaj Çantası
27.08.2021
101

Kadınlarımızın vazgeçilmez ihtiyaçlarından biri olan makyaj çantalarını Akgül çanta olarak gerek yurtdışı gerek yurtiçi şirketlerine promosyon olarak üretim sağlamaktayız.

Makyaj Çantası Nedir? Hangi alanlarda kullanılır?

Makyaj çantaları küçük-orta ebatta taşınabilir, bir veya daha fazla bölmeli modeller olarak adlandırılabiliriz. Makyaj malzemesi satan mağaza ve üreticilerin promosyon ürünü olarak makyaj çantasını kullandığını sıklıkla görmekteyiz. Baskı ve üretimi kolay bu çantaların günümüzde tercih edilebilirliği de günden güne atmaktadır. Seyahat, gezi, düğün, kına, okul vb. alanlarda makyaj malzemesi kullanmak artık rutin hale gelmiştir.

Pandemi etkisiyle kullanılan maskeler makyaj malzemesi ve aksesuarlarında satış azalmasına yol açsa da yasakların kalkmasıyla birlikte satışlar tekrar artış göstermiştir. Promosyon makyaj çanta imalatı için belirlediğiniz bir model veya aşağıdaki linke tıklayarak hazır modellerden size uygun olanı seçerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazlası için: Promosyon makyaj çantası modellerimiz için tıklayınız.

Promosyon Makyaj Çantası Nasıl Sipariş Verebilirim?

Toptan-Promosyon olarak ürettiğimiz çanta kategorileri aşağıdaki listede yer almaktadır. Seçtiğiniz kategoriye tıklayıp hazır modellere ulaşabilirsiniz. Size uygun belirlediğiniz modeli baskı-renk-kumaş bazında özelleştirebilir, modele ekleme veya eksiltmeler yapabilirsiniz.

Hızlı Fiyat Teklifi Almak İçin WhatsApp:  +90 543 695 11 31

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Akgül Çanta
Akgül Çanta
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?