Promosyon Seyahat Çantası

Promosyon Seyahat Çantası
18.08.2021
99

Promosyon Seyahat Çantası İmalatı

Seyahat çantaları (bavul, valiz) el çantası, sırt çantası ve ayaklı çanta olarak günümüzde kullanılmaktadır. Genellikle büyük hacimli, çok bölmeli ve sağlam, su geçirmez kumaştan üretilirler. Seyahat çantaları için vazgeçilmez iki unsur dayanıklılık ve hacimdir. Bunun yanında dayanıklılığa bağlı kullanım süresi (yıl, ay) de eklenebilir.

Seyahat severler için birden fazla çanta ihtiyacı doğmaktadır. Bel çantası, sırt çantası, laptop çantası, seyahat çantası. Seyahat çantası durum ve kişiye bağlı olarak iki veya üç adet tek seyahat sırasınca tercih edilebilmektedir. Bu yüzden bir kişide oluşturulacak olumlu olumsuz etki marka devamlılığı tercih edilebilirliğini çokça etkileyecektir.

İki yıldır yasakların olmasıyla birlikte insanların evden çıkamayışı yasakların kalkmasıyla birlikte yerini seyahat ve gezilere bırakmış durumda. Bundan dolayı seyahat çantası satışları günden güne artmaya devam etmektedir. Bunun yanı sıra kapalı olan üniversiteler, yurt dışı çıkışlar serbest hale geldiğinde seyahat çantaları satışları ileri yönde büyük bir ivme daha kazanacaktır.

Woys markası olarak ürettiğimiz seyahat çantaları için tıklayınız.

Yukarıda verdiğimiz link içerisinde seyahat çanta modellerinden dilediğiniz modeli toptan olarak üretmekteyiz.

Promosyon seyahat çantası (toptan seyahat çantası imalatı-üretimi) 

İster var olan bir model kullanarak ister var olan modeli değiştirerek isterse de yeni bir model tasarlayıp toptan üretimini gerçekleştirebilirsiniz. İstediğiniz seçimin varsa elimizde numunesini gönderebilmekte veya numune üretebilmekteyiz. Dilediğiniz kumaş, renk ve modelde kusursuz üretim sağlamaktayız.

Hızlı Fiyat Teklifi Almak İçin WhatsaApp :  +90 543 695 11 31

Ziyaretçi Yorumları (1)

    Whatsapp
    Akgül Çanta
    Akgül Çanta
    Merhaba ?
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?