Promosyon Sporcu Çantası

Promosyon Sporcu Çantası
13.08.2021
104

Sporcuların olmazsa olmazlarından biri aletlerini araçlarını kullanıma bağlı ayakkabı ve kıyafetlerini yanında taşıyacağı ve ya toplu halde tutacağı çantadır. Sporculara yönelik olarak sırt çantası, el çantası, omuz çantası ve bel çantası modelleri bulunmaktadır.

Sporcu çantaları günümüzde okul, iş, gezi ve plaj gibi kullanım alanlarında da tercih edilmektedir. Sporcuyu düşünen onun ihtiyaçlarını tamamıyla karşılayan bir çanta bulmak zor. Genellikle profesyonel sporcuların birden çok çanta ile ihtiyaçlarını karşıladığını görmekteyiz.

Woys Bags olarak üretmiş olduğumuz sporcu çantasının klasik sporcu çantalarından ayıran önemli detay kısımları bulunmaktadır. Bunlardan birincisi termal bölmesi; bu termal bölme sayesinde içeceklerinizi ve gıdalarınızı muhafaza edebilirsiniz. İkinci ayakkabı bölmesidir; birçok sporcunun arayıp bulamadığı nadir özelliklerdendir. Üçüncüsü ise cüzdan bölmesi olması; spor yaparken cüzdan telefon vb. bir araç-gereç yanınızda bulundurmayacağınızdan dolayı cüzdan bölmesi son derece pratik olmaktadır. Çantamız omuz ve el çantası olarak kullanılabilmektedir. İçerisinde omuza asmak için aparatımız mevcuttur.

Woys Bags olarak ürettiğimiz sporcu çantalarımız için tıklayınız.

promosyon-spor-cantasi-imalati

İhtiyaca yönelik sunulan sporcu çanta modellerinden farkı bir tasarıma sahip sporcu çantası imalatı yaptırmak veya olan modeli değiştirip, dilediğiniz baskı ile harmanlayıp toptan sipariş vermek için aşağıda vermiş olduğumuz numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Hızlı Fiyat Teklifi Almak İçin WhatsaApp :  +90 543 695 11 31

Ziyaretçi Yorumları (1)

    Whatsapp
    Akgül Çanta
    Akgül Çanta
    Merhaba ?
    Size nasıl yardımcı olabiliriz?