Termal Termos Çanta İmalatı

Termal Termos Çanta İmalatı
20.08.2021
142

Termos çanta modelleri hem ısıyı korumak hem de soğuğu korumak için üretilmiş termal çantalardır. Genellikle soğutucu çanta olarak bilinip kullanılsalar da sıcak yemek, çay vb. ürünleri korumada da başarılıdırlar. Termal termos çantaların en çok tercih edilen alanlarından biriside kamplardır. Kamp malzemelerinin neredeyse vazgeçilmezi olan termos çantalar yiyecek ve içeceklerinizi muhafaza eder. İkinci olarak son dönemde büyük şirketlerinde yatırımıyla birlikte artan yemek taşımacılığını (kuryeleri) sayabiliriz. Kurye çantalarının sıcaklığı veya soğukluğu korumasının yanı sıra sağlam olması gereklidir.

Termal termos çantalar ihtiyaca göre el çantası, sırt çantası, omuz çantası ve kurye çantası olarak kullanım amacına göre modelleri bulunmaktadır.

Toptan (Promosyon) Termal Termos Çanta Nasıl Sipariş Verebilirim?

Akgül Çanta olarak Türkiye ve yurtdışı kapsamında büyük şirketler ve belediyeler dahil sıklıkla termos çanta üretmekteyiz. Türkiye’de en iyi fiyat ve performans farkıyla ürettiğimiz termal termos çantalardan istediğiniz taktirde birkaç örnek prototip gönderebilmekteyiz.

Termos çanta (el çantası, kurye-yemek taşıma çantası, omuz çantası, sırt çantası) modellerimiz için tıklayınız.

Dilediğiniz baskı, kumaş ve renk seçimi ile avantajlı fiyatlandırma yaparak sizlere kısa sürede dönüş yapmaktayız.

Hızlı Fiyat Teklifi Almak İçin WhatsaApp :  +90 543 695 11 31

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Akgül Çanta
Akgül Çanta
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?