Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Woys Bags Üretim Süreçleri Soru Cevap

 
Çanta üretim süreçlerimiz nasıl işler ?
 

Üretim portföyömüz müşteri talebine göre esnek bir yapıya sahiptir. Taleplerinize göre farklı çanta modellerinde değişikler yapabiliriz veya yeni bir tasarım çantayı da üretebiliriz. Ürün üretim süreçimiz ;  müşteri ürün görseli ,veya videosunu satış temsilcilerimize gönderir.İş şartnamesi olması fiyatlandırma ve üretim sürecini hızlandıracaktır. Satış temsilcimiz ürünü tasarım ve fiyatlandırma ekibimizle değerlendirmesinin ardından üretim planlaması yapılır ve müşteriye aktarılır. 

 
Numune Çanta Talep edebilirmiyim ?
 

Ürünlerle ilgili numune çanta üretimimiz bulunmaktadır. Ürün numune talebi ücrete tabiidir. Örnek çanta üzerinde anlaşılmasının ardından toplam iş tutarı üzerinden numune ücreti bakiyesi düşülür.

 
Çanta üretiminde minumum üretim adetleri kaçtır ?
 

Minumum üretim adetlerimiz çanta özelliklerine göre değişmektedir. Minumum adetlerin ortaya çıkmasında faktörler ; ürün rengi,ürün ebatı, ürün logo baskı özellikleri  önemlidir. Ayrıca üretim devamlılığıda minumum üretim adetlerimizi etkilemektedir. Üretimde maksimum adet her zaman fiyat avantajı sağlar.

 
Özel Çanta Tasarımı hizmetiniz mevcut mu ?
 

Fiziksel olarak hiç üretilmemiş bir çanta modelinizi de üretebiliriz. Ürün çizimlerinizi tasarım ekibimize aktarmanız yeterlidir. 

 
Özel Logolu Çanta üretiminiz mevcut mu ?
 

Kendi markası ile çanta ürettirmek isteyen müşterilerimize çözümlerimiz mevcuttur. Özel logolu ürünlerde minumum üretim adetleri önemlidir. Ayrıca kurumsal firmalar içinde özel logo baskılı promosyon çantalarda üretebiliriz.

 
Ödeme ve Nakliye Çözümleriniz nelerdir ?
 

Woys Bags iş anlaşmasının şartlarına bağlı olmak koşuluyla üretim öncesi ön ödeme ve ürün teslimatında işin toplam tutarının tahsilatı şeklinde çalışmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı avantajlı kargo anlaşmalarımız mevcuttur. Yurtiçinde Yurtiçi Kargo, Aras Kargo , MNG Kargo , Horoz Nakliyat, Adana Kargo , Çukurova Kargo, Kargokar gibi sektörde öncü firmalarla anlaşmalarımız mevcuttur. Yurt dışında ise hava taşımacılığında THY ,TNT ,PTT , UPS kara taşımacılığı ve deniz taşımacılığında ise Türkiye’nin önde gelen firmaları ile anlaşmalarımız mevcuttur. İş anlaşmasının şartlarına göre ücretsiz kargo hizmetimizde bulunmaktadır.

Whatsapp
Akgül Çanta
Akgül Çanta
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?