Promosyon Yemek Taşıma Çantası İmalatı

Promosyon Yemek Taşıma Çantası İmalatı
08.09.2021
25

Yemek Taşıma (Kurye) Çantası Nedir?

Yemek taşıma çantası, büyük boy ve termal bölmeleri olan taşınabilir (sırt ve el çantası olarak kullanılabilen) çantalardır. Sağlam ve sıcağı sıcak, soğuğu soğuk tutabilir olması kurye çantalarının en önemli olması gereken özelliklerinin başında yer almaktadır.

Yemeğin iyi olması bir yana sipariş edilen yemeğin sıcak, dağılmamış ve düzenli bir şekilde teslim edilmesi: restoranlar, getir ve yemek sepeti gibi firmalar için son derece önemlidir. Müşteri memnuniyetini belirleyen en önemli etkenler arasında yer alan hususlardan biri kurye ve yemeklerin soğukluk ve düzen durumu olarak söyleyebiliriz.

Son dönemde artan yemek taşımacılığının vazgeçilmez ihtiyacı olan kurye çantalarını; dilediğiniz boyut, ölçü, renk ve baskı ile üretebilmekteyiz.

Standart yemek taşıma çantamızın standart boyutu 50×30 cm’dir. Tamamen su geçirmez imperteks kumaştan üretilmektedir. 4 farklı fermuarlı bölme mevcuttur. Serigrafi ,dijital baskı ,ve nakış işleme ile firma logosu baskı yapılabilir.

promosyon yemek taşıma çantası imalatı
toptan kurye çantası
toptan yemek taşıma çantası imalatı

Promosyon termal yemek taşıma çantası modellerimiz için tıklayınız.

Promosyon Yemek Taşıma Çantası Nasıl Sipariş Verebilirim?

Akgül Toptan Çanta bünyesinde yurtiçi ve yurtdışı (kurum, kuruluş, belediyeler, firmalar) çalışmalarımız devam etmektedir.

Türkiye’de en iyi fiyat ve performans farkıyla ürettiğimiz çanta modellerimizden (sizin özel çanta projeniz dahil) istediğiniz takdirde birkaç örnek prototip gönderebilmekteyiz.

Dilediğiniz baskı, model ve kumaş seçimi ile avantajlı fiyatlandırma yaparak sizlere kısa sürede dönüş yapmaktayız.

Hızlı Fiyat Teklifi Almak İçin WhatsaApp:  +90 543 695 11 31

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Akgül Çanta
Akgül Çanta
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?