İmperteks Çanta İmalatı

İmperteks Çanta İmalatı
25.08.2021
53

Promosyon İmperteks (İpli-Büzgülü) Çanta İmalatı

İpli-Büzgülü çantalar hem maliyet hem de kullanım kolaylığı bakımından ülkemizde çokça tercih edilmektedir. Genellikle gençler tarafından kullanılan ipli çantalar kişiye veya firmaya özel baskılarla kolayca özelleştirilebilmektedir. Kullanım ve kalitesine bağlı olarak ortalama 2 yıl kullanım süresi vardır. Ülkemizde reklam veren firma ve en çok belediyeler promosyon çanta olarak baskılı ipli-büzgülü çanta modelini çokça tercih etmektedir.

Fiyat-performans ürünü olarak ipli-büzgülü çantaları önermekteyiz. Bunun yanı sıra ham bez çantalar da sıkça promosyon ürünü olarak tercih edilmektedir. Promosyon ham bez çantalar ipli-büzgülü çantalara göre daha düşük maliyette üretilebilir ancak kullanım çeşitliliği ve sağlamlığı imperteks çantalar kadar iyi değildir.

Toptan (Promosyon) İmperteks İpli-Büzgülü Çanta Nasıl Sipariş Verebilirim?

Akgül Çanta olarak Türkiye ve yurtdışı kapsamında büyük şirketler ve belediyeler dahil sıklıkla imperteks çanta üretmekteyiz. Türkiye’de en iyi fiyat ve performans farkıyla ürettiğimiz ipli-büzgülü çantalarımızdan istediğiniz taktirde birkaç örnek prototip (numune) gönderebilmekteyiz.

Dilediğiniz baskı, ip ve kumaş seçimi ile avantajlı fiyatlandırma yaparak sizlere kısa sürede dönüş yapmaktayız.

Hızlı Fiyat Teklifi Almak İçin WhatsaApp :  +90 543 695 11 31

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Akgül Çanta
Akgül Çanta
Merhaba ?
Size nasıl yardımcı olabiliriz?